Home

minimalan Strijela lažan mađarska francuska nogomet kodirati sporedan Groblje

Mađari osvojili veliki bod nakon festivala promašaja svjetskih prvaka  Francuza - Večernji.hr
Mađari osvojili veliki bod nakon festivala promašaja svjetskih prvaka Francuza - Večernji.hr

Francuska i Mađarska pobjedama u izravnim dvobojima prenose po dva boda -  Sportnet
Francuska i Mađarska pobjedama u izravnim dvobojima prenose po dva boda - Sportnet

Francuska u lošoj utakmici svladala Njemačku — eZadar.hr

Srna: 'Sutra nam igra samo pobjeda, Mađarska još direktniji konkurent za  prolazak' | 7dnevno
Srna: 'Sutra nam igra samo pobjeda, Mađarska još direktniji konkurent za prolazak' | 7dnevno

Mađarska u zadnjim sekundama osigurala plasman na Euro - Sportklub

Sportske novosti - Najveća senzacija EURA! Mađari u ludoj atmosferi  zaustavili prvog favorita za naslov prvaka
Sportske novosti - Najveća senzacija EURA! Mađari u ludoj atmosferi zaustavili prvog favorita za naslov prvaka

MAĐARSKA - FRANCUSKA 1:1 Hrabri Mađari senzacionalno uzeli bod svjetskim  prvacima - Index.hr
MAĐARSKA - FRANCUSKA 1:1 Hrabri Mađari senzacionalno uzeli bod svjetskim prvacima - Index.hr

Najveće iznenađenje EURA, Mađari remizirali s Francuzima - Sportklub

Iznenađenje na startu Lige nacija: Mađarska nakon 60 godina pobijedila  Englesku!
Iznenađenje na startu Lige nacija: Mađarska nakon 60 godina pobijedila Englesku!

Španija ispala sa Evropskog prvenstva, Mađarska ubjedljivo slavila,  Francuska pobijedila Njemačku - Tuzla-X.com
Španija ispala sa Evropskog prvenstva, Mađarska ubjedljivo slavila, Francuska pobijedila Njemačku - Tuzla-X.com

Francuska uvjerljiva protiv Srbije, u drugi krug EURO-a prošla i Hrvatska!  – NACIONAL.HR
Francuska uvjerljiva protiv Srbije, u drugi krug EURO-a prošla i Hrvatska! – NACIONAL.HR

Pobjede Francuske i Nizozemske, Mađarska iznenadila Srbiju

Rezultat Mađarska - Francuska 1-1, drugo kolo, Europsko prvenstvo, Skupina  F | 24sata
Rezultat Mađarska - Francuska 1-1, drugo kolo, Europsko prvenstvo, Skupina F | 24sata